Antares
Ingens A1
MSRP: $113.34
Availability: 44 in stock
| Size | 1856014, P185/60R14 |
| Sidewall | Black Sidewall |
| Wheel Diameter | 14" |
| Outside Diameter | 22.74 |
| Wheel Width Min | 5" |
| Wheel Width Max | 6.5" |
| Season | All Season |
| Service Type | Passenger |
| Service Desc. | 82H |
| Load Index | 82 |
| Speed Rating | H |
| Tire Type | AS - All Season Tire |
| Run Flat | No |
| EV Optimized | No |
| loadRange | SL |
| tireSizeType | Metric |