Antares
Polymax 4S
MSRP: $140.26
Availability: 5 in stock
| Size | 1856515, P185/65R15 |
| Sidewall | Black Sidewall |
| Wheel Diameter | 15" |
| Outside Diameter | 24.47 |
| Wheel Width Min | 5" |
| Wheel Width Max | 6" |
| Season | All Weather |
| Service Type | Passenger |
| Service Desc. | 88H |
| Load Index | 88 |
| Speed Rating | H |
| Tire Type | AW - All Weather Tire |
| Run Flat | No |
| EV Optimized | No |
| tireSizeType | Metric |