Wildland
Cyclone
MSRP: $481.10
Availability: 1 in stock
| Max Load | 2500 |
| diameter | 20" |
| width | 8.5" |
| finish | Matte Black |
| offset | 15 mm |
| centerbore | 106.1 mm |
| boltPattern | 6x135, 6x139.7 |
| winterApproved | Yes |
| lugSeat | Conical |
| construction | Cast |
| type | Alloy |
| material | Aluminum |