Krank
Slick
MSRP: $455.22
Availability: 1 in stock
| Max Load | 2500 |
| diameter | 17" |
| width | 9" |
| finish | Gloss Black w Machined Face |
| offset | 18 mm |
| centerbore | 77.8 mm |
| boltPattern | 5x127, 5x139.7 |
| winterApproved | No |
| lugSeat | Conical |
| construction | Cast |
| type | Alloy |
| material | Aluminum |