Krank
Coil
MSRP: $852.82
Availability: 21 in stock
| Max Load | 2500 |
| diameter | 20" |
| width | 12" |
| finish | Gloss Black Milled |
| offset | -44 mm |
| centerbore | 77.8 mm |
| boltPattern | 5x127, 5x139.7 |
| winterApproved | No |
| lugSeat | Conical |
| construction | Cast |
| type | Alloy |
| material | Aluminum |