Krank
Hammer
MSRP: $766.84
Availability: 14 in stock
| Max Load | 2500 |
| diameter | 20" |
| width | 10" |
| finish | Gloss Black Milled |
| offset | -24 mm |
| centerbore | 108 mm |
| boltPattern | 6x135, 6x139.7 |
| winterApproved | No |
| lugSeat | Conical |
| construction | Cast |
| type | Alloy |
| material | Aluminum |