Krank
Hammer
MSRP: $607.68
Availability: 21 in stock
| Max Load | 2500 |
| diameter | 18" |
| width | 9" |
| finish | Gloss Black Milled |
| offset | 0 mm |
| centerbore | 78.1 mm |
| boltPattern | 5x114.3, 5x127 |
| winterApproved | No |
| lugSeat | Conical |
| construction | Cast |
| type | Alloy |
| material | Aluminum |