Krank
Force
MSRP: $839.58
Availability: 2 in stock
| Max Load | 2498 |
| diameter | 20" |
| width | 9" |
| finish | Chrome w Gloss Black Barrel |
| offset | 0 mm |
| centerbore | 77.8 mm |
| boltPattern | 5x127, 5x139.7 |
| winterApproved | No |
| lugSeat | Conical |
| construction | Cast |
| type | Alloy |
| material | Aluminum |