Krank
Coil
MSRP: $1,027.45
Availability: 42 in stock
| Max Load | 2500 |
| diameter | 22" |
| width | 12" |
| finish | Bronze Dark Tint w Gloss Black Barrel |
| offset | -44 mm |
| centerbore | 108 mm |
| boltPattern | 6x135, 6x139.7 |
| winterApproved | Yes |
| lugSeat | Conical |
| construction | Cast |
| type | Alloy |
| material | Aluminum |