Euro Design
Ottano - EFS
MSRP: $234.50
Availability: 2 in stock
| Max Load | 1520 |
| diameter | 15" |
| width | 6" |
| finish | Gloss Black Polished |
| offset | 35 mm |
| centerbore | 67.1 mm |
| boltPattern | EFS-4B |
| winterApproved | No |
| lugSeat | Custom |
| construction | Cast |
| type | Alloy |
| material | Aluminum |