Euro Design
Ottano - EFS
MSRP: $260.38
Availability: 3 in stock
| Max Load | 1520 |
| diameter | 16" |
| width | 6.5" |
| finish | Matte Gunmetal |
| offset | 35 mm |
| centerbore | 67.1 mm |
| boltPattern | EFS-4B |
| winterApproved | Yes |
| lugSeat | Custom |
| construction | Cast |
| type | Alloy |
| material | Aluminum |