Euro Design
Forza 6
MSRP: $660.66
Availability: 24 in stock
| Max Load | 2425 |
| diameter | 22" |
| width | 9.5" |
| finish | Gloss Black Milled |
| offset | 41 mm |
| centerbore | 66.9 mm |
| boltPattern | 6x120 |
| winterApproved | No |
| lugSeat | Conical |
| construction | Cast |
| type | Alloy |
| material | Aluminum |