Euro Design
Berlin - EFS
MSRP: $270.92
Availability: 17 in stock
| Max Load | 1545 |
| diameter | 16" |
| width | 7" |
| finish | Gloss Black Polished |
| offset | 42 mm |
| centerbore | 72.6 mm |
| boltPattern | EFS |
| winterApproved | No |
| lugSeat | Custom |
| construction | Cast |
| type | Alloy |
| material | Aluminum |