Antares
SU-810
MSRP: $166.05
Out of stock
| Size | 19514, 195R14 |
| Sidewall | Black Sidewall |
| Wheel Diameter | 14" |
| Outside Diameter | 26.28 |
| Wheel Width Min | 0" |
| Wheel Width Max | 0" |
| Season | All Season |
| Service Type | Temporary |
| Service Desc. | 106S |
| Load Index | 106 |
| Speed Rating | S |
| Tire Type | AS - All Season Tire |
| Run Flat | No |
| EV Optimized | No |
| tireSizeType | Commerial |