Antares
SU-810
MSRP: $140.04
Out of stock
| Size | 1858014, P185/80R14 |
| Sidewall | Black Sidewall |
| Wheel Diameter | 14" |
| Outside Diameter | 25.65 |
| Wheel Width Min | 4.5" |
| Wheel Width Max | 5.5" |
| Season | All Season |
| Service Type | Passenger |
| Service Desc. | 95S |
| Load Index | 95 |
| Speed Rating | S |
| Tire Type | AS - All Season Tire |
| Run Flat | No |
| EV Optimized | No |
| tireSizeType | Metric |
| uTQG | 360 B B |