Antares
SU-810
MSRP: $110.94
Out of stock
| Size | 15513, 155R13LT |
| Sidewall | Black Sidewall |
| Wheel Diameter | 13" |
| Outside Diameter | 22.76 |
| Wheel Width Min | 4" |
| Wheel Width Max | 5" |
| Season | All Season |
| Service Type | Light Truck |
| Service Desc. | 90S |
| Load Index | 90 |
| Speed Rating | S |
| Tire Type | AS - All Season Tire |
| Run Flat | No |
| EV Optimized | No |
| tireSizeType | Commerial |